Detajet tronditëse/ Niko Hilo e vrau bashkëjetuesen në shtëpinë e prindërve pas debatit

9 Janar 2022, 19:01, Kronika CNA
Detajet tronditëse/ Niko Hilo e vrau bashkëjetuesen në

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja që tronditi vendin mbrëmjën e sotme, ku Niko Hila vrau bashkëjetuesen e tij me kallashnikov.

Ngjarja e rëndë në Vaune  Dejes mësohet se ka ndodhur në shtëpinë e prindërve të viktimes, Xhuljana Topalli 40 vjeçe.

Ato të dy ishin prindër të një vajzë 4-vjeçare. Në momentin kur ka ndodhur ngjarja çifti i bashkëjetuesve ka qenë vetëm dhe ka pasur një debat mes tyre.

50-vjeçari ka qenë emigrant në Greqi, nuk kanë pasur probleme më parë, por nuk dihen arsyet e sakat se për çfarë ka ndodhur vrasja./CNA.al

Lajmet e fundit nga