Aksident i trefishtë në autostradën Tiranë-Durrës

9 Janar 2022, 20:52, Kronika CNA
Aksident i trefishtë në autostradën Tiranë-Durrës

Një aksident i trefishtë është regjistruar mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Mësohe se dy makina dhe një autoambulancë janë përplasur me njëra tjetrën.

Sipas burimeve, dy makinat kanë qenë me shpejtësi të madhe, e kjo besohet se është dhe shkaku i kryerjes së aksidentit.

Si pasojë e përplasjes trafiku është paralizuar prej minutash të tëra./CNA.al

Lajmet e fundit nga