Makina përplas biçikletën/ Përfundon në spital 28 vjeçari

10 Janar 2022, 19:47, Kronika CNA
Makina përplas biçikletën/ Përfundon në spital 28

Një aksident ka ndodhur pranë Pallatit të Brigadave, ku shtetasi K.B me mjetin e tij ka përplasur shtetasin me inicialet S.D, 28 vjeç.

Si pasojë e aksidentit  shtetasi S.D është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

?Më datë 10.01.2022, rreth orës 20:00, te “Pallati i Brigadave”, mjeti me drejtues shtetasin K. B., ka aksidentuar biçiklistin shtetasin S. D., 28 vjeç.

Si pasojë e aksidentit shtetasi S. D., është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të aksidentit?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga