Makina përplas për vdekje këmbësorin/ Policia në kërkim të autorit

11 Janar 2022, 21:44, Kronika CNA
Makina përplas për vdekje këmbësorin/ Policia në

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme.

Një makinë e paidentifikuar ka përplasur për vdekje një shtetas rreth moshës 60-65 vjeç.

Policia bën me dije se po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit.

?Elbasan/Informacion paraprak

Më datë 11.01.2022, në aksin rrugor, Elbasan – Cërrik, një mjet ende i paidentifikuar, ka përplasur një shtetas të moshës rreth 60-65 vjeç, i cili ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit, identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit si dhe identifikimin e shtetasit që humbi jetën?, thuhet në njoftimin e policisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga