Bie nga kati i dytë i një ndërtese/ Përfundon në spital 38 vjeçari

12 Janar 2022, 14:48, Kronika CNA
Bie nga kati i dytë i një ndërtese/ Përfundon në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në afërsi të Qytetit Studenti. Dyshohet se aksidentalisht shtetasi E.Gj 38 vjeç, ka rënë nga kati i dytë.

Si pasojë e dëmtimeve ky shtetas ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

?Me datë 12.01.2022, në afërsi të Qytetit Studenti, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga kati i dytë i një objekti, shtetasi E. Gj., 38 vjeç, i cili ishte duke punuar.

Si pasojë ky shtetas është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga