Hidhet nga kati i katërt/ Humb jetën një 53 vjeçar

13 Janar 2022, 12:57, Kronika CNA
Hidhet nga kati i katërt/ Humb jetën një 53 vjeçar

Me datë 13.01.2022, në rrugën “Eduard Mano”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katër i pallatit ku banonte, shtetasi A. Xh., 53 vjeç, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga