Gjendet i djegur një “Volkswagen” pa targa/ Policia e Fierit vihet në lëvizje

13 Janar 2022, 16:15, Kronika CNA
Gjendet i djegur një “Volkswagen” pa targa/ Policia e Fierit

Gjendet i djegur ?Volkswagen?-i pa targa në Fier, policia ?vihet? në lëvizje

Një automjet  tip ?Volksëagen? pa targa është gjetur i djegur plotësisht në Frakull të Fierit.

Policia bën me dije se po punohet për të identifikuar personin që e ka në pronësi dhe shkakun e djegies së automjetit.

?Në fshatin Frakull, Fier, është gjetur i djegur plotësisht një automjet tip ?Volksëagen?, pa targa. U kryen veprimet hetimore dhe po punohet për identifikimin e pronësisë së mjetit dhe përcaktimin e shkakut të djegies së këtij automjeti.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale?, njofton policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga