E fundit/ Merr flakë shtëpia në Gjirokastër

15 Janar 2022, 14:18, Kronika CNA
E fundit/ Merr flakë shtëpia në Gjirokastër

Një banesë në Gjirokastër është përfshirë nga flakët. Sipas asaj që raportohet në media, zjarri ka rënë në një banesë në lagjen Dunavat.

Mësohet se nga zjarri ka patur vetëm dëme materiale dhe nuk ka patur persona të lënduar./ CNA.al

Lajmet e fundit nga