Tentoi të përplasë me makinë një person/ Shpallet në kërkim 23 vjeçari

16 Janar 2022, 09:04, Kronika CNA
Tentoi të përplasë me makinë një person/ Shpallet

Policia ka shpallur në kërkim një 23 vjeçar me inicialet E.J, pasi me 6 janar, ky shtetas ka tentuar të përplasë me makinë një person.

Ngjarja ka ndodhur në Vlorë dhe policia është vënë pas 23 vjeçarit që ka kërcënuar jetën e shtetasit E.A./ CNA.al

Lajmet e fundit nga