Po bënin gara me makina/ Përgjaken rrugët në Vlorë, dy të plagosur rëndë

15 Janar 2022, 19:19, Kronika CNA
Po bënin gara me makina/ Përgjaken rrugët në Vlorë, dy

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme e sotme në Vlorë.

Dy automjete po bënin gara me njëra tjetrën, për pasojë njëra prej tyre ka humbur kontrollin dhe ka përplasur një makinë të tretë duke lënë të plagosur një grua dhe një djalë.

Sipas informacioneve paraprake të plagosurit janë dërguar në spital për të marrë shërbimin e nevojshëm mjekësor.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia për të zbardhur rrethanat e ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga