Aksident i rëndë/ Humb jetën një person

17 Janar 2022, 10:56, Kronika CNA
Aksident i rëndë/ Humb jetën një person

Një aksident i rëndë me pasojë humbjen e jetës së një personi, ka ndodhur paraditen e sotme në Divjakë.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur rreth orës 11:00, në fshatin Këmishtaj, ku shtetasi A. D., 29 vjeç, banues në Divjakë, duke drejtuar automjetin tip ?Audi? është përplasur me motomjetin tip ?Yamaha? me drejtues shtetasin K. Xh., 29 vjeç, dhe për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i motomjetit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit./CNA.al

Lajmet e fundit nga