Foto-Zhduket 16-vjeçarja në Vlorë/ Familjarët japin alarmin

16 Janar 2022, 09:40, Kronika CNA
Foto-Zhduket 16-vjeçarja në Vlorë/ Familjarët japin

Një 16-vjeçare në Vlorë, prej 24 orësh ka humbur kontaktet me familjen e saj.

Mësohet se denoncimi është bërë nga familjarët e adoleshentes.

Këta të fundit bëjnë të ditur se 16-vjeçarja e quajtur Eliza Tozaj, është zhdukur që prej ditës së djeshme.

Sipas familjarëve, ajo është e veshur me xhinse te zeza, xhup të zi me kapuç dhe bluzë golf ngjyrë vishnje.

Lajmet e fundit nga