E rëndë në Prrenjas/ 16 vjeçari tenton ti japë fund jetës, policia jep detajet

16 Janar 2022, 17:58, Kronika CNA
E rëndë në Prrenjas/ 16 vjeçari tenton ti japë fund

Një 16 vjeçar në fshatin Qukës të Prrenjasit ka tentuar ti japë fund jetës duke u vetëvarur.

Sipas policisë, aktualisht i riu ndodhet në spitalin kirurgjik të Elbasanit dhe jashtë rrezikut për jetën.

Blutë theksojnë se grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

?Prrenjas/Informacion paraprak

Më datë 16.01.2022, në fshatin Qukës Shkumbin, Prrenjas, në banesë, një 16 vjeçar ka tentuar të vetvaret, ku si pasojë ndodhet në spitalin kirurgjik Elbasan, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të ngjarjes?, njofton policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga