Përplasje me thika/ Një i plagosur

18 Janar 2022, 10:14, Kronika CNA
Përplasje me thika/ Një i plagosur

Një plagosje me thikë, raportohet se ka ndodhur paraditen e sotme në Vlorë

Policia njofton se specialistët e Hetimit të Krimit në Stacionin e Policisë Selenicë kanë arrestuar  në flagrancë një 25-vjeçar me iniciale A. H., për plagosje të rëndë me dashje dhe shkatërrim të pronës.

I riu ka goditur me thikë një person tjetër i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Po ashtu, 25-vjeçari i ka thyer S. V., edhe xhamin e automjetit./CNA.al

Lajmet e fundit nga