LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident tek rrotullimi i Thumanës/ Makina përplas për vdekje këmbësorin

18 Janar 2022, 17:56, Kronika CNA
Aksident tek rrotullimi i Thumanës/ Makina përplas për vdekje

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Krujë, ku ka humbur jetën një këmbësor.

Rreth orës 17:30, tek rreth rrotullimi i Thumanë Krujë, një automjet ka goditur një shtetas këmbësor ende të pa identifikuar ku si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë menjëherë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Dyshohet se viktima mund të jetë roje e ndonjë objekti në afërsi të zonës./CNA.al

Lajmet e fundit nga