Bekim Balaj i thotë lamtumirë klubit rus: Ky është futbolli…

16 Janar 2022, 19:41, Sport CNA
Bekim Balaj i thotë lamtumirë klubit rus: Ky është

Bekim Balaj ka mbyllur aventurën e tij në Rusi me Nizhnin. Lajmin e ka bërë publik vetë klubi në Instagram, ku citon gjithashtu citon dhe fjalët e sulmuesit.

Shkodrani i uron fat skuadrës, por dhe shpreh dhe një pakënaqësi për mënyrën si rrodhën gjërat.

?Isha i lumtur që u riktheva në Rusi, që të tentoja të fitoja kampionatin përsëri. Ne kemi një skuadër të mirë dhe kemi luftuar në çdo ndeshje. Por ky është futbolli? Ndoshta është koha që të ndryshojë diçka. Dua t?i uroj fat shokëve të skuadrës dhe mbajeni ekipin në Premier Ligë. Shpresoj që tifozët t?i mbështesin gjithmonë!?, shkruhej në postim.

Balaj u transferua në fillim të këtij sezoni nga Shturm Grac dhe u aktivizua në 15 ndeshje.

Lajmet e fundit nga