Ofendime dhe tone të larta, Kylie Walker dhe partnerja grinden me fqinjët

16 Janar 2022, 11:55, Sport CNA
Ofendime dhe tone të larta, Kylie Walker dhe partnerja grinden me

?Ofendime dhe ulërima?, Kylie Walker dhe partnerja e tij Annie janë përfshirë në një grindje me fqinjët. Sipas asaj që raporton The Sun, mbrojtësi i Manchester Cityt dhe Annie bëjnë vazhdimisht sjellje të pahijshme që prishin qetësinë publike në zonën ku banojnë.

?Fqinjët janë shumë të mërzitur. Është një zonë e këndshme dhe gjuha është shpesh vulgare?, tha një prej të intervistuarit për situatën. Nëna e tre fëmijëve, Annie, 29 vjeçe, u zemërua nga akuzat ndërsa Kyle, 31 vjeç, u përpoq të bënte paqe me fqinjët por pa sukses.

?Fqinjët u grindën me Annie-n sepse mund të dëgjonin sharje dhe ulërima që vinin nga kopshti i tyre. Rezidenca e banimit është një pjesë e bukur, plot me drejtues biznesi kryesorë dhe ata nuk presin t?i nënshtrohen një gjuhe të tillë?, shtoi i intervistuari.

Lajmet e fundit nga