Nga Rrogozhina në Kamëz, ja kush do të vendosë drejtësi në dy ndeshjet e Superligës

16 Janar 2022, 10:40, Sport CNA
Nga Rrogozhina në Kamëz, ja kush do të vendosë drejtësi

Kastrioti-Teuta dhe Egnatia-Partizani janë dy ndeshjet e ditës së sotme në Abissnet Superiore. Takimet e vlefshme për javën e 16-të të kampionatit shqiptar janë planifikuar të luhen në orën 13:45.

Janë zbuluar edhe gjyqtarët që do të vendosin drejtësi në këto dy sfida. Sektori i Arbitritimit në Federatën Shqiptare të futbollit ka vendosur që Kreshnik Bajrami të gjykojë ndeshjen Egantia-Partizani e cila do të luhet në Rrogozhinë.

Në Kamëz, FSHF-ja i ka besuar ndeshjen Kastrioti-Teuta, arbitrit Kreshnik Cjapi.

Lajmet e fundit nga