Kastrioti-Teuta, publikohen formacionet zyrtare

16 Janar 2022, 12:10, Sport CNA
Kastrioti-Teuta, publikohen formacionet zyrtare

Do të startojë në orën 13:45, në stadiumin e qytetit të Kamzës, sfida Kastrioti-Teuta, e vlefshme për javën e 16-të në Kategorinë Superiore.

Skuadra krutane kërkon suksesin e parë nën drejtimin e trajnerit të ri Emiljano Çelës dhe triumfin që i mungon prej dy takimesh.

Ndërsa kampionët aktualë të Shqipërisë janë të ?dënuar? për fitore ku i mungon prej tre ndeshjesh.

FORMACIONET ZYRTARE ?

KASTRIOTI ? Neziri; Husein, Selmani, Rami, Karakaçi, Okebugu, Kodra, Hasani, Greca, Kaina Nunjesh. Trajner: Emiljano Çela.

TEUTA ? Qirko; Todorovski, Ivanoviç, Aleksi, Kotobelli, E. Vila, Akuah, Daja, L. Vila, Plaku, Hebaj. Trajner: Edi Martini.

Lajmet e fundit nga