LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Protesta e 8 Janarit dhe lëvizja e radhës/ Berisha flet sot në "Now", me Erla Mëhillin

10 Janar 2022, 11:54, Aktualitet CNA
Video-Protesta e 8 Janarit dhe lëvizja e radhës/ Berisha flet sot

Ish-kryeministri Sali Berisha do të jetë sot në orën 20:45, në emisionin ?Now?, me Erla Mëhillin, në Euronews Albania.

Berisha sot në ?Now?, me Erla Mëhillin, do të flasë për atë çfarë ndodhi në protestën e 8 Janarit, për të marrë selinë e Partisë Demokratik.

A pati dhunë nga ana e protestuesve?

Kush i sulmoi ata nga brenda selisë blu?

Pse u tërhoqën?

Cila është lëvizja e radhës së Sali Berishës?

Për këto dhe të tjera pyetje, Sali Berisha sot në ?Now? përballë Erla Mëhillit./CNA.al

Lajmet e fundit nga