LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çfarë do xhupi i Mirand Seferit në zyrën e Gaz Bardhit?!

9 Janar 2022, 18:50, Aktualitet CNA
Çfarë do xhupi i Mirand Seferit në zyrën e Gaz Bardhit?!

Kryetari i shkarkuar Lulzim Basha pretendon se demokratët dje në protestë dhunuan zyrën e tij por në fakt e vërteta është krejt ndryshe. Xhamat janë thyer nga brenda zyrës së Bashës.

Në një prej karrigeve në zyrën e Gaz Bardhit duket edhe një xhup i cili rezulton se është i djalit të Pëllumb Seferit, kryetar i degës 8 të PD në Tiranë.

Djali i Pëllumb Seferit i cili ishte në mesin e atyre që dhunuan demokratët.

Megjithëse ai vetë nuk ka asnjë funksion në PD, xhupi i tij ?ka përfunduar? në zyrën e Gaz Bardhit.

Kjo tregon që ka qenë brenda në seli ndërkohë që bëhej show i rradhës, ky person paguante dhe frymëzonte mercenarët brenda PD të helmonin demokratët./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga