LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Basha poston videon nga protesta: Berisha vulosi ditën e tij të fundit në politikë

8 Janar 2022, 19:16, Aktualitet CNA

Kryetari i shkarkuar i PD, Lulzim Basha ka postuar një video gjatë protestës së zhvilluar sot në selinë blu.

Basha shkruan se me këtë shfaqje të shëmtuar dhune, Sali Berisha vulosi ditën e tij të fundit në politikë.

 

?Me këtë shfaqje të shëmtuar dhune, Sali Berisha vulosi ditën e tij të fundit në politikë. Shumica absolute e demokratëve e braktisi atë dhe kriminelët me të cilët kërkoi të shkatërronte Partinë Demokratike. Demokratët qëndruan sot me vendosmëri dhe qytetari në mbrojtje të Shtëpisë së Lirisë, si shpresa e vetme e shqiptarëve për ndryshim?, shkruan Basha./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga