LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Policia përfshihet në skandal/ Hedh gaz ndaj Berishës

8 Janar 2022, 13:02, Aktualitet CNA

Policia e Shtetit me urdhër nga lart është përfshirë në skandal, duke i ka bllokuar rrugën ish kryeministrit Sali Berisha dhe demokratëve që të hyjnë në shtëpin e tyre.

Policia ka hedhur gaz lotsjellës ndaj Berishës, në momentin kur ky i fundit ka hequr maskën kundragaz.

Siç duket Berisha dhe protestuesit janë të vendosur për t?u rikthyer në selinë e PD-së dhe për të vazhduar me protestën siç po e zhvillonin para se të ndërhynte policia./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga