LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gledis Nano merr drejtimin e PD

8 Janar 2022, 12:43, Aktualitet CNA

Gledis Nano ka marrë drejtimin e Partisë Demokratike. Zyrtarisht Partia Demokratike drejtohet nga Gledis Nano nga jashtë, pasi brenda ka vetëm disa banditë dhe një tufë mercenarësh.

Me bekimin e Gledis Nanos dhe sigurisht pas paktit Rama-Basha, zëdhënësi i Policisë ka dalë në derën e PD. Drejtori i Policisë së Tiranës, Lorenc Paganika ka dalë në mbrojtje të Lulzim Bashës, nga dela e selisë blu, nga dera ku demokratët nuk janë lejuar të hyjnë.

?Çdo gjë është e filmuar. Ndërhyrja erdhi pasi vlerësuam se kishte rrezik për jetën. Protestuesit ishin të dhunshëm?, ka thënë kreu i Policisë së Tiranës, Paganika/CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga