LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“I dërgova mesazh”/ Berisha tregon komunikimin e fundit me Bashën

7 Janar 2022, 20:11, Aktualitet CNA
“I dërgova mesazh”/ Berisha tregon komunikimin e fundit me

Ish kryeministri Sali Berisha ka treguar komunikimin e fundit me kryetarin e PD, Lulzim Basha.

Në studion e Syri Tv, Berisha tha se i ka dërguar mesazh ngushëllimi Bashës, kur i ati ndërroi jetë.

 

?I kam dërguar ngushëllim kur i vdiq i ati, më ka kthyer njerezisht. Ky ka qenë komunkimimi i vetëm?, tha Berisha.

 

Kujtojmë se babai i Bashës ndërroi jetë pak kohë më parë ndërkohë që ?lufta? mes Bashës dhe Berishës kishte filluar.

Lajmet e fundit nga