LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“E sollën dhe një të rrëmbyer tjetër”/ Goxhaj nxjerr videon, sa ka shkuar numri i të arrestuarve

8 Janar 2022, 17:34, Aktualitet CNA
“E sollën dhe një të rrëmbyer tjetër”/

Partia Demokratike është kthyer në skenë krimi, ku policia e shtetit dhe prokuroria kanë mbledhur provat që ata i kanë konsideruar të nevojshme për hetim.

Avokati Altin Goxhaj duke hedhur një video në rrjetin social Facebook, shkruan se në komisariatin numër 1 ka shkuar në 22 numri i të arrestuarve.

?E sollën dhe një të rrëmbyer tjetër. U bënë 22 të arrestuar te Komisariati nr 1!?, shkruan Goxhaj./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga