LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pamje të rënda/ Gjakoset protestuesi  

8 Janar 2022, 13:09, Aktualitet CNA
Pamje të rënda/ Gjakoset protestuesi  

Lulzim Basha ka tentuar të përdorë çdo lloj skenari për të penguar protestën e demokratëve, duke mos kursyer as dhunën.

Foto më poshtë tregon një pamje tronditëse, ku është dhunuar një prej protestuesve demokratë.

Ai është kryetar i një grupseksioni në zonën e Kombinatit në Tiranë.

Zyrtari demokrat është masakruar nga njerëzit e Lulzim Bashës, të cilët sulmuan demokratët me gaz lotsjellës, gurë dhe drurë./CNA.al

Lajmet e fundit nga