LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Pse brenda selisë kishe çuna problematikë?”/ 3 pyetjet që Basha duhet të përgjigjet para drejtësisë

8 Janar 2022, 18:51, Aktualitet CNA

Gazetarja Klodiana Lala i ka drejtuar 3 pyetje publike kryetarit të shkarkuar Lulzim Basha, pas protestës në selinë blu, ku u ushtrua dhunë ndaj demokratëve.

Lala e pyet Bashën për çunat problematik në selinë blu, gazin lotsjellës dhe nëse a ka frikë nba hetimi.

?Meqe Berishen e pyeta live, po i bej disa pyetje edhe Lulzim Bashes. Zoti Basha a ke frike nga hetimi? A mund te na shpjegosh pse brenda selise kishe ‘cuna problematike? Ku e gjete gazin lotsjelles? Pyetjet jane te shumta. Kaq per momentin!?/CNA.al

 

Lajmet e fundit nga