LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pamje të rënda-Gjak dhe dhunë/ Qytetarët të shtrirë në rrugë nga gazi helmues i Bashës e Ramës

8 Janar 2022, 18:31, Aktualitet CNA

Të tjera momente çnjerëzore janë publikuar nga protesta e sotme e demokratëve të cilët u dhunuan nga mercenarët e kryetarit të shkarkuar Lulzim Basha.

Nga pamjet e siguruara nga CNA.al, shihen demokratë të cilët janë shtrirë në tokë sipasojë e gazit helmues.

Ndërsa të tjerë janë të gjakosur dhe merren me ambulancë.

Për më shumë shikoni galerinë më poshtë./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga