LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

‘Bandit i karamelizuar”/ Manjani ‘degjeneron’ Bashën: Me surratin tënd demokratët fshijnë …

8 Janar 2022, 21:45, Aktualitet CNA

Ish ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, ka reaguar për protestën e sotme ku kryetari i shkarkuar Lulzim Basha dhunoi demokratë me mercenarët e tij.

Më herët Basha doli dhe në media, ku tha se sot Berisha vulosi ditën e tij të fundit në politikë.

Me tone të forta Manjani e quan Bashën bandit I karamelizuar, palace  dhe hajvan që mendon se do të rrijë në politikë me mercenarë.

“Berisha 77 vjeç mund të jetë afër fundit të tij politik dhe s?është ndonjë çudi e panatyrshme. Por sigurisht jo për arsyet që thotë ky banditi i karamelizuar.

Ama një gjë është e qartë kristal, se me kët palaço bandit dhe me PD fallco të tij, jo shpresë që ska, por as bythen se fshin njeri me fletët e votimit ku mund t?i shfaqet surrati.

Ta provojë të dalë e të lypë vota, për më parë të gjejë vrimën e mizës!

Palaco!

Ça kujton ky hajvan se do rrijë në politikë me mercenarë?!

Apo do e mbajë Ed Rama me vota e pare gjith jetën?!

Bah çfarë neverie!”/CNA.al

 

Lajmet e fundit nga