LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha nxjerr videon/ Si i sulmuan demokratët mercenarët, vrasës e trafikantë të Lulit

10 Janar 2022, 10:15, Aktualitet CNA
Berisha nxjerr videon/ Si i sulmuan demokratët mercenarët, vrasës

Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha ka publikuar një tjetër video në rrjetet sociale nga protesta e 8 janarit, ku mercenarët e kryetarit të shkarkuar Basha dhunuan e hodhën gaz lotsjellës mbi qindra demokratë.

Krahas videon Berisha shkruan se ?Mercenarët vrasës, trafikantë të Lul Kimikut sulmojnë me hunj dhe mjete neuroparalizuese potestuesit paqësor!?

Më tej ai shkruan se asgjë nuk mund ta pengojë revolucionin paqësorë në realizimin e objeltivave historike.//CNA.al

Lajmet e fundit nga