Foto-Bandat e Bashës përgjakin demokratin/ Këlliçi: Kjo nuk mund të tolerohet

8 Janar 2022, 14:09, Politikë CNA
Foto-Bandat e Bashës përgjakin demokratin/ Këlliçi: Kjo

Kreu i Komisionit për Rithemelimin e PD-së, Belind Këlliçi ka publikuar në rrjetet sociale, foton e një protestuesi të gjakosur nga bandat e Lulzim Bashës.

Sipas tij, mbajtja e selisë me dhunë nuk do të tolerohet.

?Marrëveshja Rama-Basha për të shtetëzuar opozitën prodhoi sot dhunë fizike ndaj demokratëve.

Rikuperim të shpejtë demokratit Alban Hoxha, kryetar grupseksioni në zonën e ish Kombinatit, dhe demokratëve të tjerë që u dhunuan nga mercenarët e armatosur të Bashës?, shkruan Këlliçi./ E.S-CNA.al

Lajmet e fundit nga