Video- Basha ngelet peng i Ramës/ Derdhet gaz lotsjellës mbi demokratët

8 Janar 2022, 12:12, Politikë CNA
Video- Basha ngelet peng i Ramës/ Derdhet gaz lotsjellës mbi

Lulzim Basha vijon të mbetet pengu i Edi Ramës. Policia e Shtetiut dhe FNSH kanë shkuar menjëherë në selinë e PD sapo Basha i kërkoi ndihmë Ramës.

Në një video, shihet qartë se si policia me gaz lotsjellës po tenton të largojë demokratët nga shtëpia e tyre. /CNA.al

Lajmet e fundit nga