Fifi bën të qajë Monikën dhe Donaldin/ Iliri i zhgënjyer nga këngëtarja?

2 Janar 2022, 08:34, Lifestyle CNA
Fifi bën të qajë Monikën dhe Donaldin/ Iliri i

Mbrëmjen e kaluar në ?Big Brother Vip?, këngëtarja Filloreta Raçi, ka zgjedhur vetëm dy banorë për t?u uruar Vitin e Ri.

Monika dhe Donaldi ishin dy të përzgjedhurit e saj, ndërsa Ilirin me të cilin Ffi pati krijuar marrëdhënie të mira në shtëpi, nuk e përmendi fare,

Gjatë kohës që Fifi përshëndetej dhe uronte Donaldin dhe Monikën Iliri u pa të qendronte me kokën ulur, ndoshta i zhgënjyer nga reagimi i këngëtares.

Fifi-Monika

Fifi: ?Ju ndjek gjithë kohën, kam ndjek çdo deklaratë tënden, jam shumë e bekuar që të kam njohur aty brenda të betohem mezi po pres me të pa po vdes me ta ni erën?.

Monika: ?O zemër dhe unë po vdes me të puth gushën, e unë kam qenë e bekuar shumë që ti më bëre pjesë të jetës tënde?.

Fifi: ?Jam shumë e lumtur që ajo shtëpi më solli një mikeshë si ti në jetën time?.

Fifi-Donald

Fifi: ?Donald, kam bërë tatuazh një filoqyl. Unë ty para se të dilja nga shtëpia të kam thënë me jep një premtim, luaj e fito dhe për mua, kështu që vazhdo luaj edhe tregoje kush je ti?.

Donaldi: ?Të dua shumë. Dhe kur të dal do e bëj edhe unë tatuazh filoqylin?./CNA.al

Lajmet e fundit nga