E fundit!

x

Personazhi më i ndjekur në rrjetet sociale për vitin 2021/ Kush e mban “fronin”?

1 Janar 2022, 08:30, Lifestyle CNA
Personazhi më i ndjekur në rrjetet sociale për vitin 2021/ Kush e

Instagrami është një nga rrjetet sociale më të përdorura dhe tashmë është kthyer në një biznes për shumë njerëz.

Gjithashtu është një mundësi për ndjekësit të dinë dhe të njohin personazhet e tyre të preferuar nëpërmjet postimeve apo intervistave që shpesh herë zhvillojnë me fansat e tyre.

Ashtu si edhe në showbizin e huaj dhe shqiptarët kanë të preferuarën e tyre. Kjo mund të shihet qartë edhe nga numri i ndjekësve që kanë në Instagram.

Gjatë një kërkimi që bëmë në llogarinë e disa prej këngëtareve të njohura shqiptare arritëm të zbulonim se cila është më e preferuara e tyre me numrin më të madh të ndjekësve.

Ajo që ka numrin më të madh të ndjekësve është këngëtarja Enca Haxhia me 2.3 millionë ndjekës.

Në vendin e dytë qëndron Luana Vjollca me 2 milionë ndjekës.

Vendin e tretë e mban Kida, i katërti reperi Noizy, e pesta Elvana Gjata dhe Mozzik.

Lajmet e fundit nga