LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çifti i Big Brother Vip nuk ndalen me zënkat/ Beatrix-Donaldit: Nuk do të njohësh botën time

30 Dhjetor 2021, 13:45, Lifestyle CNA
Çifti i Big Brother Vip nuk ndalen me zënkat/ Beatrix-Donaldit: Nuk

Çifti i Big Brother Vip, Beatrix – Donald, po kalon një periudhë zënkash brenda shtëpisë. Këtë herë shkaku i zënkës është bërë një listë me këngë.

Me përzgjedhjen e këngëve, Beatrix vendosi t?i tregonte Donaldit ?botën e saj?, por shakatë dhe ndërhyrja e aktorit kanë nervozuar shumë këngëtaren.

Ajo e ka grisur letrën dhe ka shpërthyer ndaj tij duke thënë se muzika është ?bota e saj?, një botë që sipas Triksës, Donaldi nuk do ta njohë.

Beatrix vendosi t?i tregonte Donaldit ?botën e saj?

Së fundi

Pjesë nga biseda:

Donald: Mos merr inat vetëm se të shkrova këngë italisht.

Beatrix: S?po marr inat, thjesht po shkruaj këngët që dua të dëgjoj unë.

Donald: Vetëm labçe do dëgjosh.

Beatrix: Thjesht doja të njihje botën time?(gris letrën)

Donald: Pse e gris letrën?

Beatrix: Vazhdo dëgjo këngët e tua!

Donald: Ça fëmije je ti moj! Pse e grise, pse bën si fëmijë tani?

Beatrix: Kam dëshirë?

Donald: Ça humori është ky. Është për të qeshur? Pse e grise?

Beatrix: Sepse po ma kthen punën inat, ti po i shkruan këngët për inat. Mora disa fletë që të shkruanim këngët, kemi 24 orë.

Donald: Pse e merr kaq seriozisht?

Beatrix: E marr shumë seriozisht sepse është shumë e rëndësishme muzika për mua edhe bota ime që ti doje ta njihje, por nëse s?do ta njohësh është në rregull (it?s ok)?.

Donald: Është normale kjo gjë?

Beniada: Do i kalojë?

Donald: Pse ça bëra unë?

Beniada dhe Sara: Asgjë. As unë nuk e kuptova pse u mërzit.

Donald: S?është normale kjo, mos ia fut kot./A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga