LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video- Monika dhe Arjola “shpërthejnë” rrjetin/ Skena të nxehta në Big Brodher

29 Dhjetor 2021, 16:15, Lifestyle CNA
Video- Monika dhe Arjola “shpërthejnë” rrjetin/ Skena

Mbrëmjen e djeshme, një hapësirë e re u bë publike në shtëpinë e Big Brother Vip. Një suitë për banorët. Dy personat e parë që e inaguruan ishin Arjola dhe Monika.

Por rrjeti ka ?shpërthyer? nga skenat e nxehta që kanë zhvilluar dy aktoret.

Është Monika Lubonja që lëshohet nën tigujt e Joe Cocker ?You can leave your hat on? në një kërcim të nxehtë brenda në vaskë, teksa flak tutje veshjen dhe ulet në gjunjë përmbi Arjolën.

Kjo e fundit sapo i kishte derdhur mbi fytyrë lëngun e shampanjës, që siç duket ka bërë efekt shpejt.

Monika Lubonja është një nga këshilltaret e kryebashkiakut të Tiranës, Erjon Veliajt, ndërsa Arjola Demiri një socialiste e orëve të fundit është emëruar si Drejtoreshë e Pallatit të Kulturës së Tropojës. Vajzat kanë ngritur temperaturat dhe Big Brother nuk ia ka ndarë sytë lojës së tyre për asnjë sekondë, duke publikuar menjëherë videot në rrjetet sociale./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Lajmet e fundit nga