LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Gati sa nuk u përleshën në Big Brother/ Big Mama tregon çfarë ka ndodhur me Antonelën pas daljes

30 Dhjetor 2021, 09:29, Lifestyle CNA
Gati sa nuk u përleshën në Big Brother/ Big Mama tregon

Big Mama dhe Antonela Berishaj janë dy prej ish banoreve më të përfolura të Big Brother Vip. Dy vajzat patën nëj përplasje shumë të fortë brenda shtëpisë e cila sa nuk kaloi në përplasje fizike.

Debati degradoi në ofendime dhe të shara, ndërsa Big Mama pas atij momenti vendosi të dilte menjëherë nga shtëpia. Ndërkohë Antonela është larguar nga Big Brother Vip, të premten e kaluar.

Por çfarë ka ndodhur mes vajzave pas përplasjes në Big Brother. E ftuar në një emision Big Mama është shprehur se ka takuar Antonelën në parukeri teksa përgatiteshin për intervista dhe ka thënë se ajo e ka provokuar sërish por këtë herë e ka marrë me sportivitet.

?U takuam me Antonelën mbrëmë dhe më parë në parukeri u takuam. Erdhi, më bëri një ngacmim, e kalova me të qeshur. Nuk jam pishman për asgjë që kam bërë, por e di që njeri i drejtë dhe i sinqertë po dëshmohet dhe e di që e drejta zhytet por nuk mbytet. Nuk jam ndikuar aspak. Dje u ndjeva pak mirë me thënë të drejtën. Për dalje nuk jam penduar, më vjen pak keq por nuk jam person që përlahet dhe nesër përqafohet. Nuk banoj dot me një njeri që nuk flas?, tregoi Big Mama në emisionin ?Ftesë në pesë.?/ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga