LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

4 modelet që "ndezën" Instagramit në vitin 2021/ Kjo është bukuroshja më e ndjekur në rrjetet sociale

1 Janar 2022, 13:15, Lifestyle CNA
4 modelet që "ndezën" Instagramit në vitin 2021/ Kjo

Ky vit ka qenë plot me foto seksi nga modelet më të komentuara shqiptare. Kudo në Instagram qarkulllojnë imazhet e tyre të cilat shpësh herë janë bërë edhe lajm në mediat rozë.Në llogaritë e tyre kemi gjetur foto shumë provokuese nga me bikini, topless apo edhe nudo. Sipas një kërkimi në rrjetet sociale këto janë 5 modelet më të ndjekura në Instagram.

Aurela Hoxha është modelja më e ndjekur në rrjetet sociale. Bukuroshja ka plot 1.1 milionë ndjekës në rrjetet sociale. Format e saj janë komentuar shpesh herë në mediat rozë. Ajo ka çmendur ndjekësit me fotot e saj me bikini. Gjithashtu këtë vita jo u bë nënë.

Bukuroshj bjonde ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë gjatë vitit 2021. Bukuroshja ka një numër prej 751 mijë ndjekës në Instagram ku ndan fotot e saj më të zjarrta.

Marashi mban vendin e tretë si modelja më e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ka arritur të zhvillojë projektet e saj edhe jashtë kufijve. Modelja numëron rreth 638 mijë ndjekës.

E katërta vjen Trejsi Sejdini me 447 mijë ndjekës. Ajo është komentuar gjithnjë për format e saj shpëthyese. Këtë vita jo e ka pushtuar Instagramin me foto seksi ndaj dhe është një nga modelet më të ndjekura./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga