E fundit!

x

U largua nga Top Channel pas 17 viteve/ Pendohet Xhemi Shehu, kjo është dëshira për vitin 2022

31 Dhjetor 2021, 17:48, Lifestyle CNA
U largua nga Top Channel pas 17 viteve/ Pendohet Xhemi Shehu, kjo

Prej më shumë se një viti, moderatorja e njohur Xhemi Shehu u largua pas 17 vitesh nga ekrani i Top Channel. Por rikthimi i saj ishte këtë vit në ekranin e TVSH, ku për tre netë me rradhë moderoi Festivalin e 60 të Këngës, së bashku me Isli Islamin, Jonida Maliqin dhe Kelvi Kadillin.

Por duket se moderatorja është penduar që u shkëout nga ekrani. E ftuar në Top Albania Radio, Shehu rrëfeu eksperiencën e saj në Festival, ndërsa uroi shqiptarët për  Vitin e ri, ku kishte edhe një urim për veten e saj.

?Si eksperiencë nuk kishte lidhje me asnjë gjë që kam bërë gjatë gjithë jetës. Ishin tre ditë intensive me uljet dhe ngritjet e veta. Ka pasur momente tensioni të cilat nuk dua t?i kujtoj. Dua të kujtoj vetëm momentet e bukura. Do e mbaj mënd gjithmonë por nuk do e përsëris më. Vetes dhe dëgjuesve i uroj vetëm shëndet sepse dy vitet e fundit na kanë bërë të kuptojmë se asgjë nuk ka rëndësi përveç shëndetit. Ndërsa për vete uroj gjithashtu të kthehe në Top Channel?, tha ajo./CNA.al

Lajmet e fundit nga