“Pa rrezik nuk ka histori”/ Mesazh i papritur për Beatrix dhe Donaldin

31 Dhjetor 2021, 16:12, Lifestyle CNA
 “Pa rrezik nuk ka histori”/ Mesazh i papritur për Beatrix

Beatrix dhe Donaldi janë një prej cifteve më të komentuar të momentit. Historia e tyre ka qenë në qendër të vëmendjes të ndjekësve dhe mediave rozë.

Të shumtë kanë qenë ata që janë shprehur kundër lidhjes së tyre, por ka dhe nag ata që i mbështesin dhe mundohen ta tregojnë këtë me cdo lloj mënyre.

Së fundi një mesazh me parashutë ka ardhur për dyshen, ku Beatrix lexon në një pankartë mesazhin: ?Pa rrezik nuk ka histori?.

Beatrix dhe Donaldi janë emocionuar nga kjo surprizë e papritur.

Kujtojmë se kohët e fundit mes tyre ka patur shumë zënka, duke bërë që edhe një herë të nisin komentet se ata nuk kanë ndjenja për njëri-tjetrin./ A.E-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga