LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-“O, ti theje”/ Bombastike, Oriola Marashi “ndez” rrjetin, provokon sërish

2 Janar 2022, 07:47, Lifestyle CNA

Oriola Marashi, një nga modelet më të suksesshme shqiptare vijon të tërheqë vëmendjen me foto e saj, mjaft provokative që hedh në rrjete sociale.

Modelja ka provokuar sërish, duke ?ndezur? kështu rrjetet sociale.

Në fotot e fundit, shfaqet  me forma perfekte trupore, tejet sensuale, e veshur me të zeza dhe duke tymosur duhan./CNA.al

Lajmet e fundit nga