Foto-“Dashuria jonë është përgjithmonë në zemrën tonë”/ Urimi prekës i Thierry dhe Gabriel  

1 Janar 2022, 09:22, Lifestyle CNA
Foto-“Dashuria jonë është përgjithmonë në

Bashkëshorti i Hueyda El-Saied, ka bërë një urim prekës për këtë fundvit.

Thierry ka zgjedhur të bëjë një urim për të gjithë nga Instagrami i Hueydës.

?Dashuria jonë Hueyda është përgjithmonë në zemrën tonë, kështu që nga thellësia e saj, familja jonë e bukur ju uron gjithë të mirat për vitin e ri?, -shkruan ai, përkrah një fotoje familjare me Hueydën dhe Gabrielin e vogël, duke shtuar më pas edhe një urim në shqip. ?Gëzuar Vitin e Ri 2022. Gabriel & Thierry!?-thuhet në mesazh.

Kujtojmë këtu se Hueyda El-Saied, u nda nga jeta në muajin nëntor, pas një beteje me një sëmundje të rëndë, të cilën ajo zgjodhi të mos e tregonte publikisht./CNA.al

 

 

 

A post shared by Hueyda El Saied Grosjean (@hueyda_artwork)

Lajmet e fundit nga