“Për asnjë çmim s’do e pranoja”/ Këngëtarja tregon arsyen pse nuk do të bëhej kurrë pjesë e Big Brother Vip

1 Janar 2022, 13:09, Lifestyle CNA
“Për asnjë çmim s’do e pranoja”/

Këngëtarja e njohur , Leonora Jakupi ka zbuluar arsyen pse nuk do të pranonte kurrë të bëhej pjesë e realityshowt, Big Brother Vip.

Në një dalje televizive në T7 , këngëtarja ka treguar se nuk qëndron dot larg familjes, pasi është shuë e lidhur me ta.

?Gjithçka në jetë e përballoj, por jo të qëndroj larg familjes sime. Edhe kur dal në kafe e telefonoj shpesh mamanë time. E kemi krijuar atë lidhje pas vdekjes së babit. Mamin e kam shoqe, e kam gjithçka, konsultohem për gjithçka dhe nuk marr asnjë vendim pa e pyetur. Kjo është pjesa më e vështirë dhe për asnjë çmim s?do e pranoja. Edhe presioni i kamerave është i madh, i pranoj. Unë s?do kisha pranuar”. ka thene kengetarja./A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga