Disa momente të sikletshme të yjeve të showbizz-it në 2021-in

1 Janar 2022, 13:30, Lifestyle CNA
Disa momente të sikletshme të yjeve të showbizz-it në

Nga shkrirja e “Bravolebrity” deri te postimet e sikletshme të mediave sociale, Hollyëood na dhuroi shumë momente të pakëndshme në 2021.

Ja një vështrim nga momentet më të tmerrshme të vitit.

Gun Kelly pranon se ka veshur gjakun e Megan Fox????

Ju duket e çuditshme?

Këngëtari zbuloi se mbante një gjerdan me një pikë gjaku të të dashurës Meghan Fox.

?Unë e mbaj gjakun tënd rreth qafës time?, shkroi Kelly në një postim në Instagram që tregon gjerdanin së bashku me fotot me Fox.

Demi Lovato acarohet sepse nuk porosit dot ?Froyo?

?E kam jashtëzakonisht të vështirë të porosis froyo nga @thebiggchillofficial kur të duhet të kalosh mijëra biskota pa sheqer/ushqime të tjera diete përpara se të shkosh në banak?, shkroi Demi në Story.

Dyqani kontaktoi shpejt me Lovato duke thënë se ata i mbanin këto produkte në mënyrë që të kujdeseshin për diabetikët, ata me sëmundje celiac dhe veganët.

Lovato u përgjigj: ?Po mendoja, mbase do të ndihmonte nëse do ta bënit më të qartë se opsionet pa sheqer dhe opsionet vegane janë për këtë. Etiketimi i ushqimeve për diabetin celiac ose veganët. Kur nuk është shumë e qartë, mesazhet bëhen konfuze dhe të jesh në LA është vërtet e vështirë të dallosh kulturën e dietës dhe nevojat shëndetësore.?

Chris Pratt falënderon gruan e tij që i dha një fëmijë “të shëndetshëm”.

Në postim, ylli i “Guardians of The Galaxy” lavdëroi Schëarzenegger-in që i dha një “vajzë të shëndetshme”, një koment që nuk u pëlqeu shumë fansave, duke qenë se djali i tij me ish-bashkëshorten Anna Faris është përballur me probleme serioze shëndetësore që nga ajo kohë.

Shailene Woodley mburret për madhësinë e penisit të të fejuarit Aaron Rodger

Unë e njoh trupin e Aaronit. Shume mire. Së pari, këmbët e tij, ah dhe pa ofendim për këtë tip rando, janë shumë më të mëdha.?, shkroi Woodley në historinë e saj në Instagram duke lënë të nënkuptuar se po mburrej për madhësinë e organit gjenital të të dashurit të saj.

Taktika virale e flirtimit të Ben Affleck

Përpara se Bennifer të rindezte romancën e tyre këtë vit, Ben Affleck ishte shumë i dhënë pas aplikacioneve që mundësojnë takime?kaq i dëshpëruar ka qenë?./S.K-CNA.al

https://pagesix.com/the-11-cringiest-and-most-embarrassing-celebrity-moments-of-2021/

Lajmet e fundit nga