Lidhja e Beatriksës me Donaldin/ Bora Zemani merr vendimin për dyshen

1 Janar 2022, 15:27, Lifestyle CNA
Lidhja e Beatriksës me Donaldin/ Bora Zemani merr vendimin për dyshen

Bora Zemani, Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj, janë tre emrat që kanë pushtuar mediat rozë vitin që lamë pas.

Kjo për shkak të trekëndshit të dashurisë që u krijua pas hyrjes në Big Brother Vip.

Bora dhe Donaldi i surprizuan të gjithë, në mometin ku shkëmbyen puthjen në realtyshoë, duke u kthyer kështu në dyshen më të komentuar të momentit, derisa Donaldi mori vendimin për tu lidhur me këngëtaren Beatrix Ramosaj me të cilën po jeton një histori dashurie brenda shtëpisë së Big Brother.

Pas kësaj, pati një mori komentesh negative për Donaldin dhe më shumë për këngëtaren, e cila u etiketua si femra që u fut mes dashurisë së Borës me Donaldin.

Moderatorja nga ana tjetër vendosi ta kalonte në heshtje këtë moment të vështirë, duke dhënë mesazhin përmes një statusi, se Donaldi ka të drejtën të bëjë me jetën e tij cfarë të dojë.

Tashmë që kanë kaluar pak kohë nga ndarja, moderatorja ka vendosur të mos ndjekë në rrjetet sociale as Donaldin e as Beatriksën.

Lajmet e fundit nga