“Disa gjëra i humba, disa…”/ Bora Zemani tregon si ishte viti 2021 për të

1 Janar 2022, 15:55, Lifestyle CNA
“Disa gjëra i humba, disa…”/ Bora Zemani tregon si ishte

Moderatorja Bora Zemani ka përshkruar se si ka qenë viti 2021 për të. Përmes një statusi në rrjetet sociale, Bora e përshkruan vitin që lamë pas, si një vit intensiv, me emocione të forta, me humbje dhe fitime.

?Iku dhe një vit i gjatë? Në 365 ditë, disa gjëra i humba, disa i fitova. Disa ditë ishin të shëmtuara, disa të tjera shumë të bukura. Por ishte një vit nga i cili kam mësuar dhe jam rritur shumë! Një tjetër vit që më provoi se pranë vetes kam shumë dashuri. Një vit që më shpërbleu për shumë sakrifica që kam bërë në punën time.

Një vit intensiv, një vit me emocione të forta, por mbi të gjitha një vit që më bëri të vërtetoj se të qënit mirënjohës për gjithcka ke, të bën të jetosh i lumtur! Vit të mbarë për të gjithë ju! Gëzuar!?, shkruan Bora Zemani në statusin e saj./A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga