Çfarë nuk të pëlqen tek Eduart Grishaj?/ Skuqet dhe sikletoset Arbana Osmani

2 Janar 2022, 07:14, Lifestyle CNA
Çfarë nuk të pëlqen tek Eduart Grishaj?/ Skuqet dhe

Mbrëmjen e kaluar banorit të Big Brodher Vip Albania, Donald Veshaj i është plotësuar dëshira për të realizuar një intervistë me moderatoren e programit Arbana Osmani.

Veshaj e ka pyetur Osmanin mbi jetën e saj personale dhe profesionale.

Por, në një moment kur e ka pyetur për partnerin e saj, Eduart Grishaj, moderatorja është vënë në siklet.

?Çfarë nuk të pëlqen tek Eduarti??, ka qenë pyetja që ka sikletosur Osmanin.

?Është një njeri i rrallë, është fantastik. Nuk ka asgjë që nuk më pëlqen tek Eduarti?, është shprehur  Arbana./CNA.al

Lajmet e fundit nga