LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbuloni ditën më me fat për karrierën tuaj gjatë 2022-shit

28 Dhjetor 2021, 15:14, Kuriozitete CNA
Zbuloni ditën më me fat për karrierën tuaj gjatë

Jemi zyrtarisht në javën e fundit të vitit, që do të thotë që ja dolët sërish të përballoni një vit të vështirë. Me pandeminë rreth nesh, jeta profesionale ka ndryshuar në mënyrë drastike duke na e bërë edhe më të pasigurtë rrugën e karrierës.

Sidoqofë, viti i ri vjen me energji të reja dhe fillime të mbara. Specifikisht, një ditë në vit konsiderohet më e mbara, “më fatsjellësja” për jetën tuaj profesionale. Atë ditë mund të ndodhë gjithçka, prandaj bëni mirë ta shënoni.

Dashi
Dita me fat: 9 tetor 2022

Demi
Dita me fat: 8 nëntor 2022

Binjakët
Dita me fat: 28 shtator 2022

Gaforrja
Dita me fat: 28 qershor 2022

Luani
Dita me fat: 16 shkurt 2022

Virgjëresha
Dita me fat: 22 gusht 2022

Peshorja
Dita me fat: 16 prill 2022

Akrepi
Dita me fat: 16 maj 2022

Shigjetari
Dita me fat: 5 mars 2022

Bricjapi
Dita me fat: 13 korrik 2022

Ujori
Dita me fat: 6 mars 2022

Peshqit
Dita me fat: 12 prill 2022

Lajmet e fundit nga