LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Stafi organizon festë pa shefin/ Harrojnë të fikin kamerat, ja reagimi i tij

24 Dhjetor 2021, 08:16, Kuriozitete CNA
Stafi organizon festë pa shefin/ Harrojnë të fikin kamerat, ja

Stafi i një lokali vendosi të bënte një festë për Babagjyshin sekret duke shkëmbyer dhurata pa e ftuar shefin. Por ai nuk vonoi shumë për t?i zbuluar.

? Unë shpesh kontrolloj kamerën e sigurisë sepse shikoj si shkojnë gjërat. E bëj për sigurinë e të gjithëve. I pashë të mbledhur, të veshur me kapuçin e babagjyshit të vitit të ri, duke zbukuruar tavolinat dhe duke shkëmbyer dhurata. Më pas një nga muzikantët e lokalit nisi të luante muzikë?, u shpreh shefi i lokalit duke treguar edhe si i kapi punonjësit e vetë.

42-vjeçari ka fotografuar grupin me kapele të babagjyshit dhe duke pasur një majë festive dhe i ka publikuar duke postuar fotot në rrjetet sociale.

Në një moment të pranishmit kuptuan se kishin harruar të fiknin kamerën dhe u siguruan të vendosin kapelën për të vazhduar festën privatisht. Para kësaj njëri prej tyre nuk nguroi të tregonte gishtin e mesit nga kamera./thescottishsun.co.uk/news/work-christmas-party-boss-employees/S.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga